TATRY Card - karta regionalna

 Co to jest TATRY Card?

Karta regionalna TATRY Card to klucz do kolekcjonowania wrażeń z Tatr Wysokich.

 

Ubezpieczenie górskie bezpośrednio na karcie, korzystne bilety wstępu do aquaparku oraz SKI & AQUA BUS, który dowiezie Cię prosto pod stoki narciarskie umilą pobyt w naszym regionie. Skorzystaj z doskonałej oferty szkółek narciarskich, które posiadają renomowanych profesjonalnych instruktorów dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy, a także wypożyczalnię oraz serwis sprzętu narciarskiego.

Zabawcie się z całą rodziną i skorzystajcie z nordic walking, wypraw w rakietach śnieżnych, zabawy na zimowym tubingu, raftingu albo zorbingu, adventure golfu, ścianki wspinaczkowej, squasha, bowlingu, a najmłodszych zapraszamy do MiniMe. Odwiedź galerię lub muzeum z ciekawymi eksponatami związanymi z historią narciarstwa, tragarstwa, kinematografii, przyrody oraz historii regionu.

Po nartach, sankach lub pieszej wędrówce zaczerpnij energii w nowoczesnych centrach odnowy biologicznej i rozkoszuj się harmonią smaków i sztuki kulinarnej w restauracjach oferujących kuchnię słowacką, jak i międzynarodową. Nowością w tym sezonie jest możliwość ekologicznego podróżowania po Tatrach Wysokich pociągami ZSSK, w których karta TATRY Card służy jako bilet podróżny.

 

Jak zdobyć TATRY Card?

Kup swoją osobistą kartę regionalną w miejscu zakwaterowania. Opłata za kartę na terenie Regionu Tatry Wysokie (miasto Vysoké Tatry, miasto Poprad i miejscowość Štrba) wynosi 3 EUR, w miejscowościach Podhala 4 EUR. TATRY Card obowiązuje przez cały okres pobytu. Maksymalna ważność 1 wystawionej karty została ograniczona na 4 noce (5dni). Jeśli Państwa pobyt jest dłuższy niż 4 noce, kwaterodawca automatycznie wystawi Państwu nową kartę.

Pakiety z TATRY Card

Jak skorzystać ze zniżek z TATRY Card?

Swoją kartę należy mieć zawsze przy sobie, następnie okazać ją u naszych partnerów oznaczonych nalepką „Tu platí TATRY Card" („Tu obowiązuje TATRY Card") i w ten sposób można korzystać z zalet i rabatów przez cały okres pobytu. Listę partnerów znajdą Państwo w niniejszej broszurce. Wysokość zniżki, cena z rabatem lub darmowa usługa podana jest w opisie każdego produktu, w trakcie sezonu zniżka może się zmienić, a poszczególni usługodawcy mają prawo do zmiany udzielanych zniżek. Jeśli przy konkretnym produkcie nie podano inaczej, zniżki obowiązują przez cały sezon letni od 27.11.2015 do 01.05.2016.

Listę partnerów TATRY Card

Zarezerwować

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM
W TATRAS.

Aktualności

Tatry są gotowe na przyjęcie wszystkich odpowiedzialnych ludzi!

Każda osoba przekraczająca granicę Słowacji musi również zarejestrować się w systemie eHRANICA.

Dzieci poniżej 12 roku życia nie muszą być szczepione ani rejestrowane.

Więcej

Newsletter

Tu można zarejestrować się do naszego e-biuletynu z informacjami z Tatr Wysokich:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 46569782, DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 53051939 , DIČ 2121250153