Gwarantujemy Państwu

 

Nasza gwarancja:
Satysfakcja naszych klientów jest dla nas bardzo ważna.

Z tego powodu się maksymalnie staramy:

- aby odpowiedź na Państwa zamówienie dotarła do was jak najszybciej ( z reguły w dniach roboczych do 3 godzin, ale odpowiadamy także przez weekend)

- oferować wyłącznie obiekty noclegowe, które są spawdzone. Dlatego każdy nasz klient ma po pobycie możliwość oceny a obiekt noclegowy z którego klienci nie są zadowoleni usuwamy z oferty. Aktualnie mamy umieszczonych prawie 1000 ocen od naszych klientów!

- abyście płacili jak najniższą cenę za swój urlop.                                                                               Zakupiliście przez nasz portal pobyt a znaleźliście podobny za niższą cenę?                                          Poinformujcie nas a różnicę wam zwrócimy!

 
Warunki na gwarancje ceny:
-         Dotyczy identycznego obiektu, identycznej kategorii kwatery, identycznego pakietu usług                      -         Cena obowiązuje w tym samym terminie                                                                                                          -         Gwarancja nie dotyczy specjalnych zniżek oferowanych tylko wybranej kategorii klientów (różne talony zniżkowe, bony promocyjne portali, dotowane pobyty dla seniorów, grupowe pobyty itp.)                                                                                                                                                                                      -         Porównywana cena musi być oficjalnie potwierdzona i jest możliwość nocleg za tą cenę zamówić.                                                                                                                                                                             -         Znaleźliście niższą cenę i poinformowaliście nas najpóźniej do 3 dni po potwierdzeniu naszej oferty.

 

Zarezerwować

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM
W TATRAS.

Aktualności

Tatry są gotowe na przyjęcie wszystkich odpowiedzialnych ludzi!

Każda osoba przekraczająca granicę Słowacji musi również zarejestrować się w systemie eHRANICA.

Dzieci poniżej 12 roku życia nie muszą być szczepione ani rejestrowane.

Więcej

Newsletter

Tu można zarejestrować się do naszego e-biuletynu z informacjami z Tatr Wysokich:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 46569782, DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 53051939 , DIČ 2121250153