Ogólne warunki zakwaterowania

Ogólne warunki dotyczące zamówienia i udział na pobytach zorganizowanych przez  CA Vysoké Tatry Travel.

 

 

 

Vysoké Tatry Travel s.r.o.

Švábovce 69
059 12 Švábovce

IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

Tel. +421(0)52 260 10 41

 
Biuro Podróży Vysoke Tatry Travel, z.o.o. zapewnia swoim klientom zorganizowanie usług noclegowych na podstawie wymogów wymienionych w formularzu zamówienia.
 
Zakwaterowanie kieruje się ogólnymi warunkami zakwaterowania. Przy indywidualnych ośrodkach noclegowych mogą być wymienione standardowe warunki po części odmienne (w indywidualnych przypadkach, jak na przykład regulamin sylwestrowych bali itp.)
 

Standardowe warunki zakwaterowania:

Przyjazd na pobyt:
 
Jeśli nie było wcześniej uzgodnione inaczej, przyjazd jest możliwy po 14:00 godz. pierwszego dnia pobytu. Standardowy czas odjazdu jest do 10:00 godz. ostatniego dnia pobytu.
 
Ilość zakwaterowanych osób:
 
Karta noclegowa wydana jest dla dokładnej ilości osób. Nie jest możliwe samowolne, bez poprzedniej umowy z właścicielem, zakwaterować inną ilość osób. W przypadku że bez wcześniejszej zgody przyjedzie na nocleg większa ilość osób, może być pobyt bez zwrotów przerwany. Zmiana ilości osób jest możliwa po wcześniejszej umowie z właścicielem.
 
Anulowanie zamówienia:
 
Klient ma prawo po wzniknięciu wiążącego zamówienia, które wznikło wpłatą zaliczki, ewentualnie wiążącym potwierdzeniem, pobyt anulować. Przy anulowaniu pobytu dolicza się następujące opłaty od rezygnacji:
 
Opłaty od rezygnacji:
 
* Więcej niż 30 dni przed przyjazdem: jeśli pobyt był już opłacony (ewentulanie zaliczka) opłata z rezygnacji wynosi 5 Euro
* 15 - 30 dni przed przyjazdem na pobyt opłata z rezygnacji wynosi 30% całkowitej ceny pobytu.
* 10 - 15 dni przed przyjazdem na pobyt: opłata z rezygnacji wynosi 50% całkowitej ceny pobytu.  
* 3 - 10 dni przed przyjazdem na pobyt: 70% całkowitej ceny pobytu.
* mniej niż 3 dni przed przyjazdem na pobyt: 100% całkowitej ceny pobytu
 
 Anulowanie pobytu musi być zgłoszone pisemnie i potwierdzone biurem podróży. Nie jest w interesie właścicieli obiektów zarabiać na dopłatach z rezygnacji, w przypadku kiedy istnieje naprawdę poważny powód a zaintesowany o nocleg bezzwłocznie o zaistniałym fakcie informuje, jest możliwość obniżenia dopłaty, ewentualnie jej odpuszczenia. Jednak zawsze jest to negocjacja indywidualna a odpuszczenie (obniżenie) kwoty nie jest kwalifikowane prawnie.
 
Klient może ubezpieczyć się na wypadek ewentualnego anulowania pobytu.
 
Odpowiedzialność za szkody:
 
Klient jest zobowiązany pozostawić wyposażenie noclegowe bez uszkodzeń. W przypadku że doszło do uszkodzenia istnieje konieczność zgłosić to właścicielowi, aby była przeprowadzona naprawa. Właściciel ma prawo wliczyć przy zakwaterowaniu zaliczke na szkody, która będzie przy pozostawieniu obiektu bez uszkodzeń zwrócona w pełnej wysokości.

Dostawa i warunki płatności

Cena za pobyt:
 
W ofertach mogą być podane ceny w Kč, PLN. Ceny v Kč/PLN są tylko orientacyjne, ważne są ceny v Eur. Aktualna cena v PLN przeliczana jest aktualnym kursem PEKAO banku w chwili zapłaty. W przypadku kiedy od daty wystawiena faktury do czasu wpłaty nastąpi znaczniejsza zmiana kursu, może być wystawiona nowa faktura.
 
Dokładne obliczenie pobytu jest wysyłane po otrzymaniu wstępnej rezerwacji. Przy pobycie na  1 noc istnieje możliwość doliczenia dopłaty.
 
Opłata za pobyt:
 
O sposobie zapłaty będziecie informowani przed zamówieniem, i to według warunków konkretnego ośrodka noclegowego. Zwykle musi być cały pobyt opłacony najpóźniej 7 -14 dni od zamówienia, w zależności od terminu zakwaterowania. W przypadku że termin zakwaterowania wynosi więcej niż 2 miesiące, może być opłata rozdzielona na raty. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej (w mieście Vysoké Tatry wynosi 1 Euro/noc - nie płacą osoby do 18 lat, niewidome osoby, posiadacze grupy inwalidzkiej) Jednocześnie mogą być pobierane opłaty za garaż, saune, fitness, i inne usługi.
 
Bon noclegowy:
 
Po zapłaceniu kwoty wymienionej w wiążącym zamówieniu pobytu, otrzyma klient bon noclegowy w formie elektronicznej w załączniku emailu służący jako dowód, który klient przedłoży u właściciela po przyjeździe na pobyt . Bon noclegowy zawiera następujące ważne informacje: termin pobytu, ilość osób, kontakt z ośrodkiem, pieczątka i podpis odpowiedzialnej osoby z CA.
 
Dla klienta bon noclegowy jet potwierdzeniem o zakresie opłaconych usług. Te same informacje o zamówionych i opłaconych usługach ma do dyzpozycji również właściciel ośrodka.
 
Bon noclegowy jest dla ośrodka potwierdzeniem że pobyt w jego obiekcie jest regulaminowo zamówiony i opłacony w naszym biurze podróży. Bon noclegowy jest wiążący dla obu stron i jakiekolwiek zmiany w nim można przeprowadzić tylko i jednynie po wzajemnym porozumieniu.
 
Opłata może być uiszczona:
 
  • przelewem, lub przekazem na konto w SR/CR (FIO bank, s.a.), PL (PEKAO bank).                                                                                             
Informacje o wpłacie przelewem/ przekazem na bieżące konto PL:
 
  • Bankowa transakcja PL w polskich złotych PLN 17 1240 5165 1111 0010 4455 3266, PEKAO bank Zakopane 
  • Wpłaty z innych krajów oprócz CR i  PL prosimy kierować na konto w FIO Banku, s.a.
  • IBAN:SK11 8330 0000 0025 0041 5164
  • Adres FIO Banka, a.s.:Nam. SNP 21, 811 01 , Bratislava, Słowacja
  • S.W.I.F.T. code : FIOZSKBAXXX 
        Przy wpłatach z zagranicy opłaty bankowe uiszcza wpłacający.
 

Reklamacja zapewnionych usług

W przypadku zaistniałego problemu przy zakwaterowaniu, lub w przebiegu pobytu, lub kiedy klient ustali fakt, który nie odpowiada informacjom w bonie noclegowym, jest zobowiązany ten fakt niezwłocznie oznajmić w ośrodku. Klient powinien się umówić z właścielem ośrodka na naprawę lub odszkodowanie. Jednocześnie klient niezwłocznie informuje telefonicznie lub e-mailem biuro podróży o zaistniałej sytuacji. W przypadku, że ze strony ośrodka nie były zapewnione usługi według wymienionych informacji ma klient prawo do reklamacji.
 

 

Zarezerwować

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM
W TATRAS.

Aktualności

OSTATNIE pokoje w sezonie letnim 2019 - nie czekaj i zarezerwuj!

Obiekty zakwaterowania zostaną wkrótce zarezerwowane, pośpiechu, a rezerwy tutaj:

Więcej

Newsletter

Tu można zarejestrować się do naszego e-biuletynu z informacjami z Tatr Wysokich:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69
059 12 Švábovce
IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660