Pension Villa Gerlach

Opinie Gości
  • Parking
  • Wyżywienie
  • WC w pokoju
  • Łazienka w kwatwerze
  • Kącik dla dzieci
  • Internet
  • Odpowiednie dla rodzin z dziećmi
Rodzaj zakwaterowania: Pensjonaty
Miejscowość: Nowy Smokowiec
Lokalita: Centrum Tatr Wysokich
Cena orientacyjna: 17.00 € - zweryfikujemy dla Was wolność i cenę DZIŚIAJ
Min. ilość osób: 1
Max. ilość osób: 21

Opis

Parking: Niestrzeżony, bezpłatny
Wyżywienie: Śniadanie
WC w pokoju: WC w pokoju
Łazienka w kwatwerze: Łazienka w kwatwerze
Kącik dla dzieci: Kącik dla dzieci
Internet: WIFI w całym budynku

Noclegi

Pension Villa Gerlach zakwaterowanie dla 21 osób w 8 pokojach. Cztery pokoje mogą być wyposażone w łóżka dostawy. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z WC. Wielką atrakcją naszego pensjonatu jest to, że pokoje noszą nazwy od Tatr , co stanowi ich dekorację, z wyjątkiem sali Solisko, urządzonej w stylu malarza Mucha.

Restauracja

Nasza recepcja jest podłączony do sali śniadaniowej, która służy śniadanie. Ponadto, goście hotelowi spędzać wolny czas w tych obszarach przy podawaniu alkoholickývh i napojów bezalkoholowych, podczas oglądania telewizji lub filmy wieczorem. Dla gości przygotowano w pełni wyposażoną kuchnię do przygotowywania własnych posiłków.

Usługi

Goście mogą również korzystać z pokoju gościnnego w piwnicy naszego pensjonatu. Może spędzać czas przy złej pogodzie lub podczas długich zimowych wieczorów. Wyposażyć pokój dzienny obejmuje basen i stół kartársky, hokej stołowy, rzutki, różne gry, biblioteka. Goście mają Urządzenia stacjonarne rowerów i siłownia.

Kącik dla dzieci

Pensjonat jest dla wszystkich gości. Duży lub mały. Spa oczekuje zabaw , gdzie dzieci mają różne gry i zabawki, lego, puzzle, gry planszowe, malowanie planszowe, książki.

Zarezerwować

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM W TATRACH.

Aktualności

Mamy już również "pływające" ceny!

Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych lub pobytów nad morzem, ceny zmieniają się w ciągu roku. Doradzimy KIEDY jest najlepsza oferta i znajdziemy każdemu pobyt W SPOKOJU. Tatry naprawdę są dla każdego, nie pozwól innym..spróbuj sam :)

Więcej

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153