Vila Limba

Opinie Gości
  • Parking
  • Wyżywienie
  • WC w pokoju
  • Łazienka w kwatwerze
  • Telewizja
  • Meble ogrodowe
  • Internet
Rodzaj zakwaterowania: Pensjonaty
Miejscowość: Nowy Smokowiec
Lokalita: Centrum Tatr Wysokich
Cena orientacyjna: 20.00 € - zweryfikujemy dla Was wolność i cenę DZIŚIAJ
Min. ilość osób: 2
Max. ilość osób: 9

Opis

Parking: Niestrzeżony, bezpłatny
Wyżywienie: Śniadanie
WC w pokoju: WC w pokoju
Łazienka w kwatwerze: Łazienka w kwatwerze
Telewizja: TV w pokoju
Meble ogrodowe: Meble ogrodowe
Internet: WIFI w całym budynku

Lokalizacja

Villa Limba oferuje zakwaterowanie w spokojnej, rodzinnej okolicy w sercu Wysokich Tatr w Novom Smokovec. Znajduje się 400 m od wyciągu do Hrebienok, 200 m od przystanku tramwajowego (TEŽ) i tylko 150 m od stoku narciarskiego.

Noclegi

Pensjonat ma 3 typy pokoi: pokoje dwuosobowe, apartamenty i pokoje rodzinne. Ten pokój dwuosobowy oferuje telewizor, bezprzewodowy dostęp do Internetu, czajnik elektryczny, lodówkę i łazienkę. Mieszkanie jest podzielone na dwa pokoje, kuchnie i sypialnie. W sypialni są 3 stałe łóżka z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka. Pokój wyposażony jest w TV, Wi-Fi, czajnik elektryczny, lodówkę, mikrofalówkę, kuchenkę, balkon i łazienkę. Pokój rodzinny składa się z dwóch pokoi, każdy z dwoma łóżkami. Pokój wyposażony jest w TV, Wi-Fi, czajnik elektryczny, lodówka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka i łazienka.

żywność

Jeśli chcesz służyć Śniadanie 5 EUR/osoba. Łunch i kolację można wybrać się do restauracji w obszarze, w którym nasi goście mają zniżkę w wysokości 10 %.

Zarezerwować

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM W TATRACH.

Aktualności

Mamy już również "pływające" ceny!

Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych lub pobytów nad morzem, ceny zmieniają się w ciągu roku. Doradzimy KIEDY jest najlepsza oferta i znajdziemy każdemu pobyt W SPOKOJU. Tatry naprawdę są dla każdego, nie pozwól innym..spróbuj sam :)

Więcej

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153