Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica ***

Opinie Gości
 • Parking
 • Wyżywienie
 • WC w pokoju
 • Łazienka w kwatwerze
 • Telewizja
 • Meble ogrodowe
 • Kącik dla dzieci
 • Udogodnienia dla wózków inwalidzkich
 • Internet
 • Sala konferencyjna / wyposażenie
 • Basen
 • Usługi Wellness
 • Masaże
 • Sauna
 • Bilard
 • Bar
 • Wypożyczalnia sprzętu sportowego
 • Odpowiednie dla rodzin z dziećmi
Rodzaj zakwaterowania: Hotele ***
Miejscowość: Tatrzańska Łomnica
Lokalita: Centrum Tatr Wysokich
Cena orientacyjna: 45.00 € - zweryfikujemy dla Was wolność i cenę DZIŚIAJ
Min. ilość osób: 1
Max. ilość osób: 259

Opis

Parking: Strzeżony, niepłatny
Wyżywienie: Możliwość pełnego wyżywienia
WC w pokoju: WC w pokoju
Łazienka w kwatwerze: Łazienka w kwatwerze
Telewizja: TV w pokoju
Meble ogrodowe: Meble ogrodowe
Kącik dla dzieci: Kącik dla dzieci
Udogodnienia dla wózków inwalidzkich: Udogodnienia dla wózków inwalidzkich
Internet: WIFI w całym budynku
Sala konferencyjna / wyposażenie: Sala konferencyjna / wyposażenie
Basen: Kryty basen
Usługi Wellness: Wellness Centrum
Masaże: Masaże
Sauna: Sauna
Bilard: Bilard
Bar: Bar
Wypożyczalnia sprzętu sportowego: Wypożyczalnia sprzętu sportowego

opis

Hotel Slovan *** Tatrzańska Łomnica to hotel z sercem od 1972 Położony w samym sercu Wysokich Tatr, z unikalnym atmosferę przyjaźni i harmonii rodzinnej. hotel oferuje swoim klientom trzy całkowicie nowe piętra piękny widok na Łomnicki. Łącznie 120 pokoje na sześciu piętrach pełnej i kompletnej rekonstrukcji.

Hotel jest doskonałym miejscem dla rodzin i dla przedsiębiorstw. oferuje wygodne i komfortowe zakwaterowanie, znakomitą kuchnię, relaks Wellness oraz pięć sal konferencyjnych.

Noclegi

Wszystkie pokoje posiadają nowoczesne łazienki z wanną lub prysznicem w kolorze na całej podłodze, pokoje posiadają telewizję satelitarną i telefon. Wszystkie pokoje wyposażone są w ponadczasowe meble, z naciskiem na czystość i kunszt.

żywność

Restauracja o pojemności 300 gości. Kawiarnia i bar dzienny z 120 gośćmi. Śniadanie i kolacja w formie bufetu.

typy pokoi

Pokój CLASSIC 1 łóżko
Pokój CLASSIC 1-osobowy to komfortowy pokój z 1 stałym łóżkiem. W łazience z WC jest prysznic. Pokój może mieć balkon. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój CLASSIC 2 łóżka
Pokój 2-osobowy CLASSIC to komfortowy pokój dla 2 osób. Obejmuje 2 stałe łóżka. W niektórych pokojach łóżka można od siebie oddzielić. Łazienka z WC ma prysznic lub wannę. Pokój może mieć balkon. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój CLASSIC 2 + dodatkowe łóżko
Pokój CLASSIC 2 + dodatkowe łóżko to dodatkowy pokój rodzinny. W sypialni są 2 stałe łóżka. Do pokoju można wstawić 1 dodatkowe łóżko lub 1 łóżeczko dziecięce. Łazienka z WC ma prysznic lub wannę. Pokój nie ma balkonu. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój CLASSIC Family 2 + 1
Pokój CLASSIC Family to komfortowy pokój rodzinny z 3 łóżkami pojedynczymi i 2 oddzielnymi sypialniami połączonymi drzwiami. Niektóre łóżka dziecięce są dostępne na życzenie. Łazienka z WC ma prysznic lub wannę. Jeden z pokoi to w większości balkon. W pokoju obowiązuje zakaz palenia. Niektóre pokoje tego typu dysponują 2 łazienkami, do których nie można wstawić łóżeczka dziecięcego.
Pokój CLASSIC Family 2 + 2
Pokój rodzinny typu CLASSIC to komfortowy pokój rodzinny z 4 łóżkami pojedynczymi i 2 oddzielnymi sypialniami połączonymi drzwiami. Każda sypialnia ma osobne wejście i łazienkę z WC i prysznicem lub wanną. Jeden z pokoi może mieć balkon. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój CLASSIC Family 2 + 2 + 1
Pokój rodzinny typu CLASSIC to komfortowy pokój rodzinny z 4 łóżkami pojedynczymi i 2 oddzielnymi sypialniami połączonymi drzwiami. Każda sypialnia ma osobne wejście i łazienkę z WC i prysznicem lub wanną. Jeden z pokoi może mieć balkon. W pokoju obowiązuje zakaz palenia. Do pokoju można wstawić jedno łóżko dziecięce lub 1 łóżeczko dziecięce.
Pokój PLUS 1 łóżko
Stylowy pokój dla 1 osoby z przestronną sypialnią. Duża łazienka z WC ma prysznic. Pokoje znajdują się na 4. i 5. piętrze w kolorowej koncepcji Winter and Day, niektóre z magicznym widokiem na Łomnicę. Niektóre pokoje posiadają balkon. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój PLUS 2 łóżka
Stylowy pokój dla 2 osób z przestronną sypialnią z podwójnym łóżkiem. Duża łazienka z WC ma wannę. Pokoje mieszczą się na 4. i 5. piętrze. Niektóre pokoje dysponują balkonem z miejscami do siedzenia i widokiem na tarcze. Przytulna atmosfera wzmacnia stylowe tapety na dużą skalę z naturalnymi motywami tatrzańskimi. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój PLUS KING SIZE
Śpij jak król! PLUS KING SIZE zapewnia komfort i wygodę. Jest to stylowy pokój dla 2 osób z przestronną sypialnią, dużą łazienką z toaletą i wanną. W pokoju znajduje się wygodne łóżko typu KING SIZE z łóżkiem o wymiarach 200 x 220 cm. Najlepsze materace uzupełnia ekskluzywny toper. Jedno dziecko może zostać w pokoju w 5,99 r. do łóżek rodziców. Kolorowa stylistyka pomieszczeń to sezon zimowy i dzień z magicznymi fototapetami z motywami tatrzańskimi. Pokój ten dysponuje balkonem z częścią wypoczynkową i widokiem na tarcze. Pokoje mieszczą się na 4. i 5. piętrze hotelu. Pokoje są dla niepalących.
Pokój PLUS Family
Pokój PLUS Rodzinny, stylowy pokój dla 2 osób z przestronną sypialnią. Duża łazienka z WC ma wannę. W pokoju znajduje się wygodna sofa, na której może spać 1 - 2 dzieci. Kolorowe pokoje w sezonie zimowym w dzień z magicznymi fototapetami z motywami tatrzańskimi. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój bezbarierowy PLUS
Pokój bezbarierowy PLUS to pokój dla maksymalnie 4 osób z przestronną sypialnią, uwzględniający specjalne potrzeby gości z ograniczeniami zdrowotnymi. Duża, przystosowana dla osób niepełnosprawnych łazienka z toaletą wyposażona jest w prysznic przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Kolorowa wersja pokoi w sezonie zimowym z magicznymi zdjęciami zimy tatrzańskiej. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój APARTAMENT 2 + 2 Rodzina
Apartament Family Room to stylowy apartament dla 2 osób dorosłych i maksymalnie 2 dzieci. Składa się z przestronnego salonu z narożną sofą z możliwością rozłożenia wygodne łóżka dla dzieci 1-2 z WC i 2-osobowe pokoje z podwójnym łóżkiem z przejściem do łazienki z wanną i WC. Pokój znajduje się na 5. piętrze z niepowtarzalnym widokiem na Łomnicę, w soczysty kolorowy dzień. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój MEZONET 2 + 2 Rodzina
Wyjątkowe zakwaterowanie w Tatrach z rodziną bezpośrednio pod gwiazdami zapewnia apartament dwupoziomowy dla 2 osób dorosłych i maksymalnie 2 dzieci. Na niższym piętrze znajduje się przestronny salon z wygodną skórzaną narożną sofą, którą można rozłożyć na 2 dzieci z toaletą. Na piętrze znajduje się sypialnia w koncepcji kolorystycznej Noc z wygodną łazienką z toaletą i wanną. Dwa pokoje posiadają balkon z częścią wypoczynkową z niepowtarzalnym widokiem na Łomnicę i gwiaździsty lub. Pokój mieści się na 5. i 6. piętrze. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.
Pokój MEZONET 2 + 2 Dodatkowe łóżko rodzinne
Stylowy apartament dla maksymalnie 7 osób. Na niższym piętrze apartamentu znajduje się przestronny salon z dużą rozkładaną sofą, telewizorem i toaletą. Górne piętro zapewnia prywatność w 2-osobowym pokoju z podwójnym łóżkiem i 2-osobowym pokoju z dodatkowym łóżkiem oraz balkonem z pięknym widokiem na tatrzańskie tarcze dominujące nad Łomnickim štítem. Do dyspozycji Gości jest 1 osobna toaleta i przestronna łazienka z toaletą, bidetem, dwiema umywalkami i wanną. Ten dwupoziomowy apartament mieści się na 5. piętrze i dysponuje własną klatką schodową. Znajdziesz unikalne zdjęcia w koncepcji kolorowej Noc. W pokoju obowiązuje zakaz palenia.

Zarezerwować

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM
W TATRAS.

Aktualności

Tatry są gotowe na przyjęcie wszystkich odpowiedzialnych ludzi!

Każda osoba przekraczająca granicę Słowacji musi również zarejestrować się w systemie eHRANICA.

Dzieci poniżej 12 roku życia nie muszą być szczepione ani rejestrowane.

Więcej

Newsletter

Tu można zarejestrować się do naszego e-biuletynu z informacjami z Tatr Wysokich:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 46569782, DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 53051939 , DIČ 2121250153