Penzión Palušák

Opinie Gości
 • Parking
 • Wyżywienie
 • Zakwaterowanie z psem
 • WC w pokoju
 • Łazienka w kwatwerze
 • Telewizja
 • Meble ogrodowe
 • Internet
 • Sala konferencyjna / wyposażenie
 • Bar
 • Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Rodzaj zakwaterowania: Pensjonaty
Miejscowość: Stará Lesná
Lokalita: Podtatrzańskie wsie
Cena orientacyjna: 20.00 € - zweryfikujemy dla Was wolność i cenę DZIŚIAJ
Min. ilość osób: 1
Max. ilość osób: 40

Opis

Parking: Strzeżony, niepłatny
Wyżywienie: Możliwość pełnego wyżywienia
Zakwaterowanie z psem: Zakwaterowanie z psem za opłatą
WC w pokoju: WC w pokoju
Łazienka w kwatwerze: Łazienka w kwatwerze
Telewizja: TV w pokoju
Meble ogrodowe: Meble ogrodowe
Internet: WIFI w całym budynku
Sala konferencyjna / wyposażenie: Sala konferencyjna / wyposażenie
Bar: Bar
Wypożyczalnia sprzętu sportowego: Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Lokalizacja

Palušák przytulny pensjonat jest zbudowany u podnóża Tatr Wysokich, położony w malowniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego w miejscowości Stara Lesna z wysokości 780 m.

Opis

Nasz hotel oddychanie rodzinna atmosfera i życzliwość personelu z łatwo dostępnym centrum Wysokich Tatr oferuje zapierające dech w piersiach widok na szczyty Tatr. Pensjonat Palušák jest odpowiedni dla par, rodzin z dziećmi, pobytów grupowych, ale także szkoleń i spotkań biznesowych.

Noclegi

Pensjonat ma pokoje dwu i trzyosobowe, ale także nowo zrekonstruowane apartamenty z trzema sypialniami dla 5-6 osób i kuchni. W pensjonacie trafisz do swoich większych grup, które usiądą razem w kominku.
Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i obejmują łazienkę. Niektóre pokoje mają wyłożone boazerią sufity. Goście mogą zrelaksować się w części wypoczynkowej.

Restauracja

Stylowy restauracja dla niepalących w pensjonacie Palušák oferuje przyjemną atmosferę i jest stary las do często poszukiwanych adresów.
W naszych restauracjach przygotowujemy szeroki wybór dań mięsnych i wegetariańskich, a także różnego rodzaju włoskich makaronów i makaronów. Ciekawa jest również oferta wysokiej jakości win od najlepszych słowackich producentów. Oferujemy możliwość organizowania wesel, uroczystości, przyjęć i miejsc siedzących. Przygotowujemy ceny dla wszystkich indywidualnie, w zależności od wymagań ...

pojemność wynosi 45 osób w czasie normalnej pracy, ale dla większych uroczystości, wesela, gdzie jest to wymagane na parkiecie, można przygotować dużą salę o pojemności 100 osób oraz parkiecie. Jeśli wolisz obchodzi się świeżym powietrzem przy grillu, przygotowaliśmy dla ciebie pawilony o pojemności 42 osób , gdzie można dostarczyć menu z grilla, a dzieci są dostępne duży ogród z huśtawką i trampoliną.

Inne usługi

Zakwaterowanie oferuje zniżki na karnety narciarskie do ośrodków narciarskich Tatrzańska Łomnica i Szczyrbskie Jezioro. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Wymaganie

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM W TATRACH.

Aktualności

Mamy już również "pływające" ceny!

Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych lub pobytów nad morzem, ceny zmieniają się w ciągu roku. Doradzimy KIEDY jest najlepsza oferta i znajdziemy każdemu pobyt W SPOKOJU. Tatry naprawdę są dla każdego, nie pozwól innym..spróbuj sam :)

Więcej

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153