pensjonat RIVER ***

Niepowtarzalna atmosfera z nutką historii

Opinie Gości
  • Parking
  • Wyżywienie
  • WC w pokoju
  • Łazienka w kwatwerze
  • Telewizja
  • Meble ogrodowe
  • Kącik dla dzieci
  • Internet
  • Masaże
Rodzaj zakwaterowania: Pensjonaty ***
Miejscowość: Żdiar
Lokalita: Ždiar
Cena orientacyjna: 45.00 € - zweryfikujemy dla Was wolność i cenę DZIŚIAJ
Min. ilość osób: 1
Max. ilość osób: 40

Opis

Parking: Niestrzeżony, bezpłatny
Wyżywienie: Możliwość obiadokolacji
WC w pokoju: WC w pokoju
Łazienka w kwatwerze: Łazienka w kwatwerze
Telewizja: TV w pokoju
Meble ogrodowe: Meble ogrodowe
Kącik dla dzieci: Kącik dla dzieci
Internet: WIFI w całym budynku
Masaże: Masaże

POZYCJA

Pensjonat znajduje się na obrzeżach miejscowości Ždiar, w pobliżu ośrodka narciarskiego Strednica (700 m) i Strachanovka (300 m). Okolica jest naprawdę cicha, obok lasu. Prawdziwa natura :)

NOCLEG

Ten rodzinny pensjonat oferuje 8 pięknych pokoi: 3 apartamenty i pokoje dwuosobowe.
Nowo wyremontowany budynek z ubiegłego wieku łączy tradycyjną architekturę z nowoczesnymi i eleganckimi wnętrzami. i jeden klasyczny apartament.

JEDZENIE

Restauracja serwuje obfite śniadania i kolacje w formie bufetu. Ładny taras jest idealnym miejscem na drinka i podziwianie widoków na góry - a dzieci bawią się na placu zabaw.

INNE USŁUGI

- plac zabaw,
- Jacuzzi z mikromasażem

Piesze wycieczki
Z Ždiar do Tatrzańskiej Łomnicy (Ždiar - Monková dolina - Kopské sedlo - Domek nad Zielonym Jeziorem - Skalnaté pleso - Tatranská Lomnica)
łącznie: 9 godzin,
zysk: 1192 m,
trudność: wymagająca całodzienna wędrówka alpejska z forsownymi podjazdami.
Możliwe jest również zejście do Doliny Siedmiu Źródeł pod masywem Bujačie vrch do chaty Plesnivec (1290 m npm), która jest jedyną chatą alpejską w Tatrach Bielskich, ze zejściem do Tatrzańskiej Kotliny.
Od Ždiar do Osturne (Ždiar - Magurka - Jezioro Osturnianske - Osturňa - Strednica - Ždiar)
łącznie: 7 godzin,
zysk: 498 m,
trudność: średnio wymagająca całodniowa wędrówka z niewielkim wzrostem wysokości.
Wieś Osturňa to „żywe skansen” - rezerwat zabytków architektury ludowej.
Ścieżka edukacyjna do jeziora Jezerskiego z Bachledowej doliny (Bachledová dolina - Malá poľana / wieża widokowa / - Bukovina - Jezerské Jazero - Malá poľana - Bachledová)
łącznie: 3 godziny 45 minut,
zysk: 362 m,
trudność: łatwa krótsza wędrówka, odpowiednia dla rodzin z dziećmi i seniorów.

Biegi przełajowe na rowerze
Ždiar - Osturňa - Spišské Hanušovce (długość: 28 km, wzrost wysokości: 323 m, nawierzchnia i trudność: asfaltowa droga rekreacyjno - sportowa na terenie górskim i stromym podjeździe.
Ždiar - Magurské sedlo (długość: 22 km, wzrost wysokości: 806 m, nawierzchnia i trudność: trudna trasa z dużym przyrostem wysokości, głównie na nieutwardzonej nawierzchni.
Bike park Sun Bachledová - oferuje 4 trasy o różnym stopniu trudności. Jest szczególnie popularny wśród miłośników kolarstwa zjazdowego i miłośników adrenaliny.

Zajęcia dla całej rodziny
Spaceruj po koronach drzew - odkryj Tatry z koron drzew, rozejrzyj się po okolicy Tatr, Pienin i Zamagurii z lotu ptaka. Na trasie chodnika znajdują się przystanki edukacyjne, które ujawnią ciekawe miejsca z lokalnej przyrody, pokażą niszczycielską siłę pogody i zapoznają Cię z otaczającym krajobrazem. Na chodniku nie brakuje zabawy i adrenaliny. Twoim zadaniem będzie pokonywanie przeszkód z widokiem na pustkę, rozwiązywanie zadań, chodzenie po siatce na wysokości 32 metrów do ziemi i przyjemna jazda na sankach o długości 67 m. Na chodniku są mile widziane dzieci, rodziny, bryczki i seniorzy. Chodnik jest pozbawiony barier na całej długości 1234 metrów z bezpieczną poręczą. Psy i rowery nie mogą przebywać na chodniku, a przed wejściem są dla nich przygotowane woliery zamykane na klucz.
Pociąg Maguráčik - kursuje podczas letniego sezonu turystycznego. Pociąg turystyczny zostanie doceniony szczególnie przez dzieci i urozmaici zwiedzanie wsi i okolic.
Przygoda minigolfa w Ždiaru - kurs ma 9 dołków, a dzieci poznają zwierzęta żyjące w tym regionie w celach edukacyjnych.
Discgolf w Bachledova dolina - 9-dołkowe pole położone na stoku narciarskim Bachledka z panoramicznym widokiem na Tatry Bielskie.
Rodzinna zabawa w SUN Bachledová - tor bobslejowy, kolejka linowa, ścieżka dydaktyczna, wieża widokowa, park dla dzieci. Dla miłośników folkloru i tradycji
O życiu, zwyczajach i życiu Ždiarans można dowiedzieć się w miejscowym muzeum Ždiarsky dom. Oprócz ciekawego wyjaśnienia, odwiedzający mają okazję przeżyć ślub weselny i przebrać się w tradycyjne stroje. Przejażdżka bryczką może być również wydarzeniem towarzyszącym. Oficjalna galeria Tatr Bielskich, gdzie oprócz zdjęć różnych formatów, znajdziesz także obrazy olejne Tatr Bielskich, pamiątki i materiały informacyjne o okolicznych atrakcjach.

Wymaganie

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM W TATRACH.

Aktualności

Mamy już również "pływające" ceny!

Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych lub pobytów nad morzem, ceny zmieniają się w ciągu roku. Doradzimy KIEDY jest najlepsza oferta i znajdziemy każdemu pobyt W SPOKOJU. Tatry naprawdę są dla każdego, nie pozwól innym..spróbuj sam :)

Więcej

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153