Pensjonat SKI Jezersko ***

Opinie Gości
 • Parking
 • Wyżywienie
 • Zakwaterowanie z psem
 • WC w pokoju
 • Łazienka w kwatwerze
 • Telewizja
 • Meble ogrodowe
 • Internet
 • Usługi Wellness
 • Sauna
 • Tenis
 • Bar
Rodzaj zakwaterowania: Pensjonaty ***
Miejscowość: Żdiar
Lokalita: Ždiar
Cena orientacyjna: 35.00 € - zweryfikujemy dla Was wolność i cenę DZIŚIAJ
Min. ilość osób: 1
Max. ilość osób: 50

Opis

Parking: Niestrzeżony, bezpłatny
Wyżywienie: Restauracja
Zakwaterowanie z psem: Zakwaterowanie z psem za opłatą
WC w pokoju: WC w pokoju
Łazienka w kwatwerze: Łazienka w kwatwerze
Telewizja: TV w pokoju
Meble ogrodowe: Meble ogrodowe
Internet: WIFI w całym budynku
Usługi Wellness: Wellness Centrum
Sauna: Sauna
Tenis: Kort tenisowy
Bar: Bar

Lokalizacja

Całkowicie odnowiony pensjonat SKI Jezersko będzie powitać Państwa w przytulnej atmosferze północnej doliny Magura Spiska blisko centrum Bachledka Ski & Sun i 1,4 km od napowietrzna krawężnika.

Opis

Tradycje i architektury serdeczna górale, Siła i piękno Tatr przyrody i Pieninach, szeroki zakres działań, aby osiągnąć cele, nowoczesny i elegancki styl w połączeniu z tradycją narty, z ciepłą i przyjazną obsługę umieścić wykończenie dotyka tylko prawo góra Atmosfera tego pensjonatu, urzekające miejsca do wypoczynku i doskonałe doznania.

Noclegi

Pensjonat oferuje zakwaterowanie w pokojach tego typu:
- Pokój dwuosobowy typu Standard - podwójne łóżko, wygodne siedzenia, łazienka z prysznicem, TV i SAT, bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
- Pokój Standard Plus . - podwójne łóżko, wygodne siedzenia, łazienka z prysznicem, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu za darmo
- Pokój Studio . - aneks kuchenny, podwójne łóżko, wygodne siedzenia i stolik, biurko, łazienka z klasycznym wolny, opcja 2 lub 3 łóżka wanną, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu
- Pokój Domek . - sypialnia, łazienka, podwójne łóżko, wygodne siedzenia i stolik, biurko, łazienka z prysznicem i WC, TV SAT, Wi-Fi za darmo, opcja 2 lub 4 łóżka
- drewniany domek - 7 sypialni: 5 x podwójne, 1 x sześć, 1 x potrójne, wspólne unisex toalety i prysznice, kuchnia, pokój dzienny z TV SAT, Wi-Fi za darmo.

Restauracja

Nasza restauracja serwuje wszystkie zmysły w ciągu dnia. W restauracji znajduje się bar i kominek. Restauracja jest otwarta dla publiczności w okresie letnim i zimowym od 08:00 do 21:00, poza sezonem od 08:00 do 20:00.
Restauracja oferuje smaczne dania kuchni słowackiej, szeroki wybór piw, alkoholi i wybranych win. Pojemność restauracji wynosi 40 osób. Miejsca są odpowiednie do organizowania różnych imprez firmowych i rodzinnych.

Inne usługi

- sauna,
- masaż,
- plac zabaw,
- pokój zabaw dla dzieci.

Wymaganie

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM W TATRACH.

Aktualności

Mamy już również "pływające" ceny!

Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych lub pobytów nad morzem, ceny zmieniają się w ciągu roku. Doradzimy KIEDY jest najlepsza oferta i znajdziemy każdemu pobyt W SPOKOJU. Tatry naprawdę są dla każdego, nie pozwól innym..spróbuj sam :)

Więcej

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153