Szczyrbskie Jezioro (Centrum Tatr Wysokich)

Lokalizacja: Štrbské Pleso leży w zachodniej części Wysokich Tatr i jest jedną z dzielnic Wysokich Tatr. Cieszy się doskonałą lokalizacją i jest odpowiednim punktem wyjściowym do wycieczek pieszych, a także wycieczek do innych części Wysokich Tatr i okolic.
Usługi: Można tu znaleźć zarówno stragany sprzedające i rzemieślnicze, park linowy, kolejkę linową Solisko, jak i słynny kompleks SNOW z licznymi atrakcjami.
Transport: W Strbske Pleso znajduje się ostatnia stacja TEŽ w kierunku Starego Smokowca. W kierunku Strby prowadzi kolej zębata. Przystanek autobusowy zatrzymuje wiele lokalnych i dalekobieżnych autobusów. W Szczyrbskim Plesu dostępnych jest kilka parkingów.
Zajęcia: Štrbské Pleso nadaje się jako punkt wyjścia do wycieczek pieszych, a także doskonałe miejsce do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego. Istnieje możliwość poruszania się po okolicach miejscowości Štrbské pleso, Nový Štrbský Ples i innych miejscowości. W Strbskom proszę, różne imprezy towarzyskie odbywają się co roku.

Szczyrbskie Jezioro - galeria zdjęć

Proponujeme:

Oryginalna lokalizacja przy stokoch narciarskich!

Hotel FIS ***

Lokalita: Centrum Tatr Wysokich
Miejscowość: Szczyrbskie Jezioro
Rodzaj zakwaterowania: Hotele ***
Ilość miejsc: 1 - 285

Hotel FIS znajduje się blisko niedaleko Szczyrbskie Jezioro w Tatrach Wysokich przy wejściu do Mlynická dolinie i 50 metrów od stoków ... więcej

Zwykła cena od 40,00 € osoba / noc

Więcej Ceny i rezerwacja

Hotel FIS

POLECAMY

Hotel TRIGAN ***

Lokalita: Centrum Tatr Wysokich
Miejscowość: Szczyrbskie Jezioro
Rodzaj zakwaterowania: Hotele ***
Ilość miejsc: 1 - 150

Ulubiony hotel TRIGAN *** znajduje się na wysokości 1350 m. nad jeziorem New Strbske Pleso na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, który jest ... więcej

Zwykła cena od 62,00 € osoba / noc

Więcej Wymaganie

Hotel TRIGAN

POLECAMY

Własny SKI BUS bezpośrednio z hotelu

Hotel Toliar ***

Lokalita: Centrum Tatr Wysokich
Miejscowość: Szczyrbskie Jezioro
Rodzaj zakwaterowania: Hotele ***
Ilość miejsc: 1 - 195

Hotel TOLIAR - najlepsza cena w Szczyrbskim Jeziorze, zaledwie kilka metrów od jeziora, wellness, śniadania i kolacje w formie bufetu, kolejka ... więcej

Zwykła cena od 35,00 € osoba / noc

Więcej Ceny i rezerwacja

Hotel Toliar

POLECAMY

Pokaż inne zakwaterowanie

Szukaj noclegu

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM W TATRACH.

Aktualności

Mamy już również "pływające" ceny!

Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych lub pobytów nad morzem, ceny zmieniają się w ciągu roku. Doradzimy KIEDY jest najlepsza oferta i znajdziemy każdemu pobyt W SPOKOJU. Tatry naprawdę są dla każdego, nie pozwól innym..spróbuj sam :)

Więcej

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153