Szczyrbskie Jezioro (Centrum Tatr Wysokich)

Lokalizacja: Štrbské Pleso leży w zachodniej części Wysokich Tatr i jest jedną z dzielnic Wysokich Tatr. Cieszy się doskonałą lokalizacją i jest odpowiednim punktem wyjściowym do wycieczek pieszych, a także wycieczek do innych części Wysokich Tatr i okolic.
Usługi: Można tu znaleźć zarówno stragany sprzedające i rzemieślnicze, park linowy, kolejkę linową Solisko, jak i słynny kompleks SNOW z licznymi atrakcjami.
Transport: W Strbske Pleso znajduje się ostatnia stacja TEŽ w kierunku Starego Smokowca. W kierunku Strby prowadzi kolej zębata. Przystanek autobusowy zatrzymuje wiele lokalnych i dalekobieżnych autobusów. W Szczyrbskim Plesu dostępnych jest kilka parkingów.
Zajęcia: Štrbské Pleso nadaje się jako punkt wyjścia do wycieczek pieszych, a także doskonałe miejsce do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego. Istnieje możliwość poruszania się po okolicach miejscowości Štrbské pleso, Nový Štrbský Ples i innych miejscowości. W Strbskom proszę, różne imprezy towarzyskie odbywają się co roku.

Szczyrbskie Jezioro - Galeria zdjęć

Proponujeme::

Hotel FIS ***

Lokalita: Centrum Tatr Wysokich
Miejscowość: Szczyrbskie Jezioro
Rodzaj zakwaterowania: Hotele ***
Ilość miejsc: 1 - 285

Hotel FIS znajduje się blisko niedaleko Szczyrbskie Jezioro w Tatrach Wysokich przy wejściu do Mlynická dolinie i 50 metrów od stoków ... więcej

Cena od 40,00 € osoba / noc

Więcej

Hotel FIS

POLECAMY

Hotel TRIGAN ***

Lokalita: Centrum Tatr Wysokich
Miejscowość: Szczyrbskie Jezioro
Rodzaj zakwaterowania: Hotele ***
Ilość miejsc: 1 - 150

Ulubiony hotel TRIGAN *** znajduje się na wysokości 1350 m. nad jeziorem New Strbske Pleso na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, który jest ... więcej

Cena od 42,00 € osoba / noc

Więcej

Hotel TRIGAN

POLECAMY

Hotel Toliar ***

Lokalita: Centrum Tatr Wysokich
Miejscowość: Szczyrbskie Jezioro
Rodzaj zakwaterowania: Hotele ***
Ilość miejsc: 1 - 195

Hotel TOLIAR położony jest w pięknym otoczeniu Wysokich Tatr, w turystycznym centrum Szczyrbskiego Pleso na wysokości 1355 m npm Znajduje się w ... więcej

Cena od 35,00 € osoba / noc

Więcej

Hotel Toliar

POLECAMY

Pokaż inne zakwaterowanie

Zarezerwować

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM
W TATRAS.

Aktualności

Newsletter

Tu można zarejestrować się do naszego e-biuletynu z informacjami z Tatr Wysokich:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69
059 12 Švábovce
IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660