Nová Lesná (Podtatrzańskie wsie)

Wieś Nowa Leśna leży pod Dolnym Smokowcem i znajduje się na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się kilka restauracji i innych usług (sauna, masaże itp.), Które zapewniają głównie lokalne pensjonaty i hotele. W pobliżu istnieje możliwość uprawiania narciarstwa biegowego i jazdy na rowerze.
Transport: możliwe jest autobusem lub kolejką elektryczną Tatra - należy pamiętać, że stacja Nová Lesná znajduje się poza miejscowością.

Nová Lesná - galeria zdjęć

Proponujeme:

Hotel AMÁLIA ***

Lokalita: Podtatrzańskie wsie
Miejscowość: Nová Lesná
Rodzaj zakwaterowania: Hotele ***
Ilość miejsc: 1 - 58

Pod szczyty Tatr Wysokich, na wysokości 820 m npm, w pięknym otoczeniu tatrzańskiej przyrody, to stylowy Hotel Amalia ***. więcej

Zwykła cena od 40,00 € osoba / noc

Więcej Wymaganie

Vila Grand

Lokalita: Podtatrzańskie wsie
Miejscowość: Nová Lesná
Rodzaj zakwaterowania: Apartamenty
Ilość miejsc: 1 - 20

Willa GRAND w miejscowości Nowa Leśna, część Małego Smokowca oferuje gościom zakwaterowanie w Tatrach w apartamentach z panoramicznym widokiem na ... więcej

Zwykła cena od 38,00 € osoba / noc

Więcej Wymaganie

Pokaż inne zakwaterowanie

Szukaj noclegu

O nas

Zapewniamy zakwaterowanie w Tatrach Wysokich od ponad 10 lat. Jesteśmy ludźmi z Wysokich Tatr. Oferujemy zakwaterowanie w obiektach, z którymi mamy dobre doświadczenia i je znamy. Gwarantujemy szybką reakcję podczas rezerwacji zakwaterowania.
Oszczędzamy Twój czas.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM W TATRACH.

Aktualności

Mamy już również "pływające" ceny!

Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych lub pobytów nad morzem, ceny zmieniają się w ciągu roku. Doradzimy KIEDY jest najlepsza oferta i znajdziemy każdemu pobyt W SPOKOJU. Tatry naprawdę są dla każdego, nie pozwól innym..spróbuj sam :)

Więcej

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153